Co zyskujesz z pompą ciepła?

Pompy ciepła są sposobem ogrzewania, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Warto rozważyć ich instalację w domu, ponieważ może to korzystnie wpłynąć nie tylko na nasz portfel, ale może również realnie przyczynić się do poprawy jakości powietrza w naszej okolicy.

Czym są pompy ciepła?

Pompy ciepła Łódź, to ekologiczne źródło czystej, zielonej energii. Są to urządzenie grzewcze, które w procesach termodynamicznych wykorzystują do ogrzewania darmową energię pochodzącą prosto z natury. Na rynku dostępne są między innymi następujące rodzaje tych urządzeń grzewczych:

  • powietrzne – energia z powietrza;
  • gruntowe – energia z ziemi;
  • hybrydowe – energia z powietrza połączona z piecem gazowym.

Ekspert z PROWENT Łódź w trakcie przygotowywania projektu pompy grzewczej dla Twojego domu, przedstawi Ci możliwości pomp powietrznych i pomoże Ci w przygotowaniu projektu oraz dopełnieniu formalności.

W zgodzie ze środowiskiem

Co jest ważne, pompy ciepła w trakcie swojej pracy nie produkują żadnych spalin, dzięki czemu przyczyniasz się do poprawy jakości w swojej okolicy.

Ponadto, pompy ciepła idealnie współpracują z instalacjami fotowoltaicznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzenie grzewcze nie będzie generować żadnych dodatkowych kosztów za prąd z elektrowni, a Ty zyskasz całkowicie ekologiczne rozwiązanie dla swojego domu.

Zyskaj jeszcze więcej

Poza wspieraniem ekologii i bardzo niskimi miesięcznymi kosztami ogrzewania, warto również zwrócić uwagę na użytkowe zalety pomp ciepła:

  • instalacja nie wymaga dodatkowych pozwoleń;
  • nie potrzebujesz w swoim domu kotłowni, komina spalinowego i pomieszczeń na opał;
  • pompy ciepła pracują bardzo cicho i mogą stać w dowolnym miejscu wokół domu;
  • pompy ciepła są urządzeniami bezawaryjnymi;
  • bardzo łatwymi w obsłudze (możesz nimi również sterować za pomocą aplikacji w telefonie).

Jeśli zainteresował Cię ten rodzaj urządzenia grzewczego – skontaktuj się z nami. PROWENT Łódź – pompy ciepła w profesjonalny sposób przygotuje dla Ciebie projekt, a nasi eksperci przeprowadzą szybką instalację.