Projektowanie wentylacji

Nasza firma Prowent z Łodzi specjalizuje się w projektowaniu instalacji wentylacyjnych do każdego rodzaju obiektów dla klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz prywatnych. Zapewniamy kompleksowe usługi, począwszy o koncepcji i projektu, przez dopasowanie odpowiednich sprzętów wentylacyjnych, a także montaż i uruchomienie całego systemu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej branży jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego wymagającego klienta. Nasi inżynierowie są zawsze do Państwa dyspozycji i doradzą odpowiednie rozwiązania, które będą najbardziej wydajne i efektywne. Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i mamy nadzieję, że uda nam się spełnić również Państwa wymagania w tym zakresie.

[read more=”Dowiedz się więcej” less=”Zwiń”]

Projektowanie wentylacji

Przed rozpoczęciem prac projektowych zawsze staramy się jak najdokładniej poznać potrzeby naszych klientów oraz przeznaczenie obiektu, do którego tworzymy instalację. Bierzemy jednocześnie pod uwagę aktualne przepisy, aby gotowy system działał prawidłowo i był zgodny z normami.

Nasz wykwalifikowany zespół projektantów w Prowent wykorzystuje najnowocześniejsze oprogramowanie, w tym cyfrowe narzędzia z nakładkami branżowymi takie jak Autocad, Wentyle, WentPack, MathCad. Dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć projekt optymalnie dostosowany do potrzeb inwestora, również w kilku różnych wariantach cenowych zależnie od wariantów zastosowanych urządzeń. W ten sposób mogą dopasować Państwu odpowiednią wersję projektu do wyznaczonego budżetu i swoich wymagań.

Dla kogo projektujemy?

Swoje usługi kierujemy w szczególności do klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Wykonujemy instalacje między innymi do obiektów biurowych, handlowych, hal produkcyjnych, obiektów magazynowych, hal sportowych, obiektów opieki medycznej.

Również w Prowent wykonujemy nowoczesne instalacje przeznaczone dla klientów indywidualnych, dla których ważne jest korzystanie z profesjonalnej wentylacji w domu lub w mieszkaniu. W tym zakresie również zajmujemy się projektowaniem instalacji w powiązaniu z zaawansowanymi systemami odnawialnych źródeł energii z użyciem pomp ciepła dla klimatyzacji i wentylacji.

Dlaczego sprawna wentylacja jest tak ważna?

W naszej codziennej pracy często spotykamy się z problemem niewłaściwego wykonania instalacji HVAC (Heating Ventilation & Air Conditioning). Bez odpowiedniego projektu trudno uzyskać optymalną wydajność pracy urządzeń wentylacyjnych. W związku z tym konsultacja projektowa jest kluczowa bazująca na szerokiej wiedzy i doświadczeniu ekspertów w tej dziedzinie.

Nieodpowiednio zaprojektowana instalacja wentylacyjna jest najczęstszą przyczyną powstawania nadmiernej wilgoci we wnętrzach, co przekłada się na podwyższone ryzyko rozwoju pleśni i grzybów, także na większy zaduch, rozprzestrzenianie się przykrych zapachów, a nawet zbyt duże koszty energii cieplnej ze względu na problemy z utrzymaniem komfortowej temperatury. Odpowiednio wykonany projekt jest podstawą zapobiegania tego typu sytuacjom.

W naszej firmie Prowent w Łodzi zapewniamy naszym klientom kompleksową realizację projektów układów wentylacji, a także ich fachowe wykonawstwo. Prowadzone przez nas prace odpowiadają aktualnej wiedzy technicznej i najnowszym technologiom, dzięki czemu gotowa wentylacja może działać niezawodnie i efektywnie niezależnie od swojego celu, zarówno dla domu jednorodzinnego, jak i dla dużego obiektu produkcyjnego. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu wentylacyjnego oraz akcesoriów wentylacyjnych, dzięki czemu nasze systemy charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. W przypadku problemów zawsze służymy również fachowymi usługami serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego instalacji wentylacyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełne wsparcie naszych specjalistów. Prosimy o kontakt i odpowiemy na nie wyczerpująco, przedstawiając Państwu dodatkowo indywidualną ofertę z wyceną przygotowaną przez naszych specjalistów.

[/read]

KLIMATYZACJA-WENTYLACJA-REKUPERACJA-SERWIS-POMOC-DORADZTWO-PROJEKTOWANIE

Adres: ul. Okulickiego 17, 91-366 Łódź
E-mail: lodz@prowent.com

Biuro: 502 219 256 / 42 658 44 01
Pomoc i serwis: 509 507 092

RSS
Facebook
Instagram