O NAS

PROWENT Łódź

Najlepsze rozwiązanie w zakresie wentylacji oraz klimatyzacji w Polsce

Szukasz jednej z najprężniej działających firm z branży HVAC (z ang. ogrzewanie – wentylacja – klimatyzacja) w centralnej Polsce? Dobrze trafiłeś! Witamy w Prowent.

Na rynku działamy już od ponad 20 lat. Początki naszej działalności to hurtowania oferująca szeroką gamę wentylatorów, klimatyzatorów, akcesoriów wentylacyjnych i kominkowych. W tym samym czasie skrupulatnie zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwoliły nam na rozszerzenie profilu naszej firmy – kompleksową obsługę inwestycji doradztwo oraz serwis instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Rozwiązania, które wybieramy i stosujemy powalają na realizację najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów.

Obecnie skupiamy najlepszych specjalistów i wykwalifikowanych inżynierów, którzy zaprojektowali i wykonali kilkadziesiąt instalacji wentylacji – zarówno w domach, jak i dużych projektach przemysłowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie – wykorzystując zdobywanie przez lata doświadczenie oraz współpracując z producentami najlepszego sprzętu. Suma naszych działań jest gwarancją solidnej realizacji każdego zamówienia, a nad utrzymaniem najwyższych standardów oferowanych usług, czuwa wykfalifikowana kadra inżynierów, doradców handlowych oraz montażystów.

1700+

Feature one

1700+

Feature one

1700+

Feature one

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!

lub omówić projekt lub już wiesz, że chcesz mieć rekuperację w swoim domu – skontaktuj się z nami!

24/7