SERWIS

PROWENT ŁÓDŹ

Pompy ciepła serwis

Jest to najbardziej zaawansowany serwis ze wszystkich, które oferujemy. Pompa ciepła łączy w sobie układ freonowy i hydrauliczny, dlatego parametry obu tych układów podlegają kontroli i pomiarom. Ponadto sprawdzane są układy elektryczne. W trakcie serwisu całość pompy ciepła zostaje wyczyszczona i konserwowana.

Dla Klientów Prowent prowadzimy kalendarz wszystkich niezbędnych serwisów.

Skontaktuj się z nami

PROJEKT

PROWENT Łódź

Pompy ciepła projektowanie

Proces projektowania układu pomp ciepła wymaga szczególnej dokładności. Należy precyzyjnie uwzględnić bilans energetyczny domu ( m.in. ilość i rodzaj drzwi oraz okien, materiał z których zbudowano dom, rodzaj i grubość ocieplenia, precyzyjnie określić źródła ciepła (ogrzewanie podłogowe, czy grzejniki). Na tym etapie bardzo pomocne są profesjonalne kalkulatory wyliczające mocno przybliżone parametry dla pompy ciepła.

W naszej ofercie mamy pompy ciepła szczegółowo wyselekcjonowane z ofert producentów.

Nasz wybór wynika z faktu, że doskonale je znamy – wiemy jakie mają parametry, wady i zalety oraz u kogo będą spełniać swoje zadania. Dobieramy urządzenia na podstawie potrzeb Klientów, kierując się możliwościami oraz właściwościami budynków. Istotne jest, aby nie przewymiarować pomp ciepła, aby mogły zgodnie z potrzebami pracować w swoich optymalnych warunkach.

Dodatkowo mamy wszystkie autoryzacje i szkolenia dotyczące tych urządzeń.

Skontaktuj się z nami

SERWIS

PROWENT Łódź

Rekuperacja serwis

Serwis rekuperacji to przede wszystkim kontrola głównego urządzenia układu – rekuperatora. Zostaje on wyczyszczony oraz zakonserwowany. Istotnym elementem są filtry – prawidłowo wykonany serwis powinien skończyć się wymianą na nowe. Zalecamy, aby mieć je mieć w zapasie, ponieważ wymieniamy je na prośbę klienta.

Standardowo jest przyjęte, że serwisy są przeprowadzana raz w roku. Wyjątkiem są obiekty użyteczności publicznej (punkty usługowe, biura itp.), gdzie serwis należy przeprowadzać dwa razy w roku. Użytkownik urządzenia jest zobowiązany do zapoznania się z zapisami karty gwarancyjnej oraz ich przestrzegać. Pierwszy serwis powinien odbyć się przed upływem roku od montażu i uruchomienia.

Dla Klientów Prowent prowadzimy kalendarz wszystkich niezbędnych serwisów.

Skontaktuj się z nami

PROJEKT

PROWENT Łódź

Rekuperacja projektowanie

Projektowanie rekuperacji w Prowencie jest zawsze skrupulatne. Proces ten poprzedzamy wywiadem z inwestorem oraz wizją lokalną na miejscu budowy. Aby dokładnie zaprojektować kanały wentylacyjne konieczne jest przekazanie szczegółowych danych dotyczących zmian w trakcie budowy, informacji dotyczących zaplanowanych aranżacji domu oraz planu przebiegu innych domowych instalacji. do projektu niezbędne są nam rzuty pięter oraz przekroje budynku.

Podstawowe pytania z naszej strony, to:

  • W którym miejscu ma znaleźć się rekuperator?
  • Z czego wykonane są stropy i ściany?
  • Czy dostępne jest poddasze i czy będzie ono izolowane?
  • Ile mamy miejsca na kanały?
Skontaktuj się z nami

SERWIS

PROWENT Łódź

Klimatyzacja serwis

W przypadku komercyjnych zastosowań klimatyzacji (w handlu lub usługach) rekomendujemy wykonywanie przeglądów zgodnie z kartką gwarancyjną – dwa razy do roku.

Użytkownikom indywidualnym zalecamy wykonywanie serwisu raz do roku. Należy jednak pamiętać o regularnym dbaniu o czystość filtrów pod klapką urządzenia we własnym zakresie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące zmiany – zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej od naszego Eksperta.
Zadzwoń do nas!