KLIMAT

PROWENT ŁÓDŹ

KLIMATYZACJAIdealna temperatura przez4 pory roku

Najnowocześniejsze klimatyzacje to coraz bardziej wydajne systemy, które zarówno chłodzą, jak i grzeją – również podczas mrozów. Oferowane przez nas systemy klimatyzacji posiadają wiele funkcji, które poprawią komfort Twojego mieszkania lub domu. Dzięki oferowanym przez nas urządzeniom dobierzesz optymalną temperaturę o każdej porze roku. Klimatyzatory świetnie sprawdzą się również do osuszenia powietrza w pomieszczeniach. .

Ogromną zaletą klimatyzatorów najnowszej generacji jest zautomatyzowany i bardzo prosty system system pracy, który pilnuje pożądanej temperatury. Dodatkowym plusem jest fakt, że takimi jednostkami można sterować zdalnie, za pomocą wi-fi oraz istnieje możliwość zintegrowania z inteligentnym domem (BMS, Modbus, Bacnet).

OfertaKontakt

ZALETY

PROWENT Łódź

Rekuperacja to same zalety – dlaczego warto się zdecydować?

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w korzystnych cenach od fazy projektu, poprzez montaż oraz pełne doradztwo techniczne wraz z doborem optymalnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 • zawsze odpowiednia ilość tlenu w domu
 • lepsze samopoczucie przez wyeliminowany dwutlenek węgla z powietrza z domu
 • zmniejszona ilość kurzu w domu
 • brak komarów, much itp.
 • brak wilgoci, grzyba i pleśni
 • ciśnienie utrzymywane na odpowiednich parametrach – brak przeciągów
 • zbędne drogie okna z mikro wentylacją i z nawiewnikami
 • zbędne kominki wentylacyjne na dachu
 • zbędne moskitiery
 • ciągły dostęp do świeżego powietrza bez otwierania okien
 • obniżona zawartość wilgoci w powietrzu wewnętrznym
 • oszczędność energii – niższe koszty ogrzewania domu

WAŻNE

PROWENT ŁÓDŹ

Warto to wiedzieć

Warto jednak pamiętać, że każdy dom to zindywidualizowane potrzeby rodziny, dlatego model klimatyzatora można dobrać, aby był wyposażony w dodatkowe filtry, jonizatory itp. – na przykład, gdy ktoś z domowników jest alergikiem. Takie systemy rewelacyjnie się sprawdzają, muszą jednak pracować w systemie ciągłym. Aby zwiększyć swoją wydajność, w takim trybie powinna pracować klimatyzacja również w gorące dni. Warto zaplanować pracę klimatyzatora kilka dni przed przewidywanymi upałami, aby mógł stale pilnować najbardziej komfortowej temperatury. Nie zapominaj, że warto pomyśleć również o swoim zdrowiu i nigdy nie ustawiać klimatyzatora na temperaturę niższą niż 5*C od temperatury zewnątrz.

Klimatyzacja zawsze musi być przemyślanym zakupem i należy przeanalizować aspekty techniczne – takie jak odprowadzanie skroplin z jednostki wewnętrznej. Zalecamy, aby odbywało się to grawitacyjnie, bez użycia zawodnych pompek skroplin.

Przy planowaniu instalacji jesteśmy do Państwa dyspozycji i doradzimy z projektem zarówno w powstających mieszkaniach lub domach oraz w już wybudowanych. Projekt, montaż i przeglądy – zaufaj PROWENT – jesteśmy profesjonalistami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji!

lub omówić projekt lub już wiesz, że chcesz mieć rekuperację w swoim domu – zadzwoń!

24/7