Prowadzimy kompleksowy serwis wentylacji, klimatyzacji i urządzeń HVAC – jeżeli pojawiają się jakiekolwiek usterki, w Prowent jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!

Serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych jest niezbędnym procesem zapewniającym bezawaryjność pracy i efekty, których oczekujemy od systemów. Przeglądy powinny być wykonywane zarówno przed sezonem letnim jak zimowym, zanim urządzenia przestawi się w odmienny tryb pracy. W przypadkach systemów wentylacji i klimatyzacji przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach może być konieczny cykliczny serwis urządzeń w krótszych odstępach czasowych.

Właściwy serwis klimatyzacji to przede wszystkim komfort użytkowników, ale także dłuższa żywotność urządzeń i niższy koszt ich eksploatacji. Odpowiedni serwis wentylacji zapewnia znacznie wydajniejszą wymianę powietrza i jego odpowiednią wilgotność.

Firma PROWENT w ramach oferowanych usług zapewnia serwis klimatyzacji i wentylacji każdego rodzaju. Certyfikowani serwisanci dokonują właściwego dla systemu przeglądu zapewniając tym samym ciągłość jego działania i właściwe parametry użytkowania. Okresowy przegląd klimatyzacji i wentylacji zapewniają zarówno dla urządzeń prostych jak i rozbudowanych systemów przemysłowych.

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, aby dostarczyć zawsze pełną satysfakcję. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wykonujemy naprawy w domach, mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej, dla handlu, przemysłu oraz innych branż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak poradzić sobie kompleksowo i w krótkim czasie z różnymi problemami. Nasze usługi doceniło już wielu klientów – mamy nadzieję, że będą mogły one spełnić także Państwa wymagania.

Profesjonalny serwis w sytuacjach awaryjnych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu firmach usterki wentylacji, klimatyzacji, połączonej z nimi automatyki oraz innego rodzaju urządzeń HVAC mogą spowodować znaczne straty. Właśnie dlatego jesteśmy fachowo przygotowani do realizacji obowiązków w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Szybko reagujemy na zgłoszenia i naprawy wykonujemy w porach najbardziej dogodnych, które nie wywołują przestojów lub znacznie je minimalizują.

Do napraw wykorzystujemy oryginalne części zamienne. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, dzięki któremu możemy przeprowadzać serwis z naciskiem na optymalną skuteczność. Jesteśmy w stanie zająć się każdym urządzeniem niezależnie od marki. Naprawiamy między innymi wyposażenie od firm LG, Samsung, Haier, Chigo.

W ramach czynności serwisowych wykonujemy:

  • czyszczenie filtrów
  • sprawdzanie szczelności
  • kontrolę wydajności elektrycznej
  • kontrolę odprowadzenia skroplin
  • pomiary ciśnienia freonu oraz regulację ciśnienia
  • czyszczenie parowników i skraplaczy
  • pomiary wydajności chłodniczej
  • wymianę elementów eksploatacyjnych i części
  • dezynfekcję z wykorzystaniem wysokiej klasy preparatów
  • testowanie urządzeń

Są to tylko wybrane usługi serwisowe, z których można skorzystać w naszej firmie Prowent. Pomagamy zarówno w przypadku drobnych usterek, jak i poważnych awarii. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie świadectwa kwalifikacji oraz uprawnienia, co przekłada się na najwyższą jakość obsługi. Jednocześnie stawiamy na ciągły rozwój, aby nadążać za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi wybieranymi przez naszych klientów.

Obszar działalności

Prowadzimy serwis wentylacji i klimatyzacji i urządzeń HVAC w Łodzi oraz w okolicznych miejscowościach. Na miejsce zgłoszenia dojeżdżamy w krótkim czasie, tak szybko jak to możliwe po zgłoszeniu usterki albo w innej porze wyznaczonej przez klienta. Razem z nami mogą być Państwo spokojni o stan instalacji – regularny serwis razem z naszą firmą Prowent gwarantuje nieprzerwane działanie układów z maksymalną redukcją ryzyka awarii.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami serwisowymi pozostajemy do Państwa dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie – będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie z nich oraz umówić serwis na najbardziej dogodny dla Państwa termin. Zapraszamy!

KLIMATYZACJA-WENTYLACJA-REKUPERACJA-SERWIS-POMOC-DORADZTWO-PROJEKTOWANIE

Adres: ul. Okulickiego 17, 91-366 Łódź
E-mail: lodz@prowent.com

Biuro: 502 219 256 / 42 658 44 01
Pomoc i serwis: 509 507 092

RSS
Facebook
Instagram