SERWIS

PROWENT ŁÓDŹ

Serwis pomp ciepła, wentylacji, klimatyzacji i urządzeń HVAC

Prowadzimy kompleksowy serwis wentylacji, klimatyzacji i urządzeń HVAC – jeżeli pojawiają się jakiekolwiek usterki, w Prowent jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!

Serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych jest niezbędnym procesem zapewniającym bezawaryjność pracy i efekty, których oczekujemy od systemów. Przeglądy powinny być wykonywane zarówno przed sezonem letnim jak zimowym, zanim urządzenia przestawi się w odmienny tryb pracy. W przypadkach systemów wentylacji i klimatyzacji przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach może być konieczny cykliczny serwis urządzeń w krótszych odstępach czasowych.

Właściwy serwis klimatyzacji to przede wszystkim komfort użytkowników, ale także dłuższa żywotność urządzeń i niższy koszt ich eksploatacji. Odpowiedni serwis wentylacjizapewnia znacznie wydajniejszą wymianę powietrza i jego odpowiednią wilgotność.

Firma PROWENT w ramach oferowanych usług zapewnia serwis klimatyzacji i wentylacji każdego rodzaju. Certyfikowani serwisanci dokonują właściwego dla systemu przeglądu zapewniając tym samym ciągłość jego działania i właściwe parametry użytkowania. Okresowy przegląd klimatyzacji i wentylacji zapewniają zarówno dla urządzeń prostych jak i rozbudowanych systemów przemysłowych.

OfertaKontakt

USŁUGA

PROWENT Łódź

Profesjonalny serwis w sytuacjach awaryjnych

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w korzystnych cenach od fazy projektu, poprzez montaż oraz pełne doradztwo techniczne wraz z doborem optymalnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

W ramach serwisowych wykonujemy

  • czyszczenie filtrów, sprawdzanie szczelności
  • kontrolę wydajności elektrycznej
  • kontrolę odprowadzenia skroplin
  • pomiary ciśnienia freonu oraz regulację ciśnienia
  • czyszczenie parowników i skraplaczy
  • pomiary wydajności chłodniczej
  • wymianę elementów eksploatacyjnych i części

Są to tylko wybrane usługi serwisowe, z których można skorzystać w naszej firmie Prowent.

Obszar naszej działalności

Prowadzimy serwis wentylacji i klimatyzacji i urządzeń HVAC w Łodzi oraz w okolicznych miejscowościach. Na miejsce zgłoszenia dojeżdżamy w krótkim czasie, tak szybko jak to możliwe po zgłoszeniu usterki albo w innej porze wyznaczonej przez klienta. Razem z nami mogą być Państwo spokojni o stan instalacji – regularny serwis razem z naszą firmą Prowent gwarantuje nieprzerwane działanie układów z maksymalną redukcją ryzyka awarii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!

lub omówić projekt lub już wiesz, że chcesz mieć rekuperację w swoim domu – zadzwoń!

24/7