Projektowanie klimatyzacji

Nasza firma Prowent z Łodzi zajmuje się profesjonalnym projektowaniem instalacji klimatyzacyjnych, w czym mamy wieloletnie doświadczenie. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych i instytucjonalnych. Jesteśmy w stanie stworzyć projekty wydajnej klimatyzacji domowej oraz systemów na skalę przemysłową. Indywidualnie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, chcąc zagwarantować każdemu z Państwa całkowite zadowolenie zarówno z jakości naszych instalacji, jak i z ich przystępnych cen wykonania i eksploatacji.

Z naszych usług projektowych skorzystało już wielu klientów w Łodzi oraz w okolicach. Wśród nich znajdują się między innymi Port Lotniczy w Łodzi, obiekty gastronomiczne, obiekty biurowe, serwerownie, a także wykonaliśmy wiele instalacji dla klientów indywidualnych.

Głównym celem montażu instalacji klimatyzacyjnych jest obróbka powietrza pod kątem jego temperatury oraz wilgotności powietrza. Dodatkowo także nowoczesne układy klimatyzujące są w stanie poprawić parametry powietrza poprzez jego jonizację czy usunięcie chorobotwórczych drobnoustrojów za sprawą specjalnych filtrów. Układy klimatyzacyjne mogą pracować na powietrzu pochodzącym z wewnątrz budynku, czyli na powietrzu obiegowym, jak i mogą pobierać świeże powietrze z zewnątrz budynku. Dla zapewnienia najwyższej wydajności i skuteczności działania instalacja klimatyzacyjna musi być dopasowana indywidualnie do wszystkich wymogów już na poziomie projektu.

Dowiedz się więcej