HANDLOWIEC/DORADCA TECHNICZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Poszukiwanie i obsługa klientów na terenie woj. łódzkiego

– Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

– Sporządzanie analiz oraz raportowanie do przełożonych

WYMAGANE KOMPETENCJE:

– Wykształcenie minimum średnie, preferowany profil techniczny,

– Znajomość branży HVAC,

– Doświadczenie w sprzedaży i doradztwie technicznym,

– Zdolności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży, komunikatywność
terminowość,

– Wysoka kultura osobista, sumienność, konsekwencja, zorientowanie na cel,

– Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

– Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

– Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

– Duży zakres samodzielności i możliwość rozwoju,

– Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Depositphotos_69015739_original222

PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH

ZADANIA

OFERUJEMY:

– Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

– Szkolenie na wstępnym etapie zatrudnienia,

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

MONTER WENTYLACJI

ZADANIA:

– Wykonywanie instalacji według powierzonych projektów,

– Nadzór nad powierzonym sprzętem,

– Współuczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących, wewnętrznych problemów procesowych.

OFERUJEMY:

– Pracę w profesjonalnym zespole,

– Możliwość poszerzenia dotychczasowego doświadczenia zawodowego,

– Szkolenia branżowe,

– Zatrudnienie na zasadach umowy o pracę,

– Przejrzysty system wynagrodzeń,