Wykonawstwo i montaż instalacji wentylacyjnych

W naszej firmie Prowent w Łodzi zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych usług wykonawstwa układów wentylacyjnych dla każdego typu budynku. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych i do instytucji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej branży i współpracy z najlepszymi dostawcami sprzętu jesteśmy w stanie zrealizować dla naszych klientów optymalnie działające systemy wentylacyjne o wszechstronnym zastosowaniu.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie, które włącza usługi projektowe, doradztwo techniczne wraz z doborem urządzeń, a także ich transport bezpośrednio do klienta i montaż na miejscu. Służymy również wsparciem serwisowym w ramach gwarancji i pogwarancyjnym.

[read more=”Dowiedz się więcej” less=”Zwiń”]

Stosowane materiały

Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały sprawdzonych firm, z którymi współpracujemy od lat. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w pracach związanych z budową instalacji wentylacyjnych parametry techniczne materiałów są kluczowe, dlatego też wykorzystujemy wyłącznie te, które zostały przez nas przetestowane i zaaprobowane.

Stosujemy takie materiały jak: blacha ocynkowana, blacha nierdzewna, blacha kwasoodporna, a także blacha aluminiowa zgodne z normami branżowymi. Również ważna jest dla nas estetyka, wobec tego prezentowane przez nas materiały są dostępne w kilku wariantach wzorniczych.

Instalowane urządzenia

Do instalacji wentylacyjnych stosujemy wyłącznie najlepszej jakości sprzęt. W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama urządzeń wentylacyjnych. Są to:

– centralne wentylacyjne

– wentylatory

– regulatory przepływu automatyczne i mechaniczne

– urządzenia do jonizacji katalitycznej powietrza

– zabezpieczenia przeciwpożarowe – klapy odcinające, klapy nadciśnieniowe, klapy transferowe

– automatyka urządzeń HVAC dla wszystkich typów central wentylacyjno-klimatyzacyjnych

Nasi specjaliści zawsze dobierają urządzenia odpowiadające indywidualnym potrzebom użytkowników oraz planowanym pracom w wentylowanych pomieszczeniach. W ramach usług projektowych przygotowujemy dla klientów kilka różnych wersji cenowych instalacji zależnie od wybranych urządzeń, dlatego mają Państwo możliwość ich dopasowania do wyznaczonego budżetu.

Obsługa klientów przemysłowych

Wykonujemy kompleksowe instalacje wentylacyjne dla klientów przemysłowych. Montujemy je między innymi w obiektach biurowych, halach produkcyjnych, montażowych, magazynowych, obiektach handlowych, a także obiektach opieki medycznej, w tym w szpitalach, ośrodkach zdrowia.

Nasi projektanci są w stanie wykonać dopracowany projekt instalacji wentylacyjnej, a ekipa montażowa wykona montaż na miejscu. Realizujemy prace w możliwie jak najkrótszych terminach, dzięki czemu nasi klienci mogą szybko zacząć korzystać z gotowych systemów.

Obsługa klientów indywidualnych

Swoje usługi kierujemy również do klientów indywidualnych, którym zależy na profesjonalnej instalacji wentylacyjnej w domu lub w mieszkaniu, także jako wsparcie instalacji pomp ciepła. W swojej ofercie posiadamy również urządzenia wentylacyjne przeznaczone do użytku domowego, które pozwalają na wydajne i niedrogie zapewnienie czystego i świeżego powietrza w pokojach.

Prowent to kompetentna i wykwalifikowana kadra ekspertów, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji. Nasi inżynierowie to osoby podążające jednocześnie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotowywać dla naszych klientów starannie dopracowane projekty instalacji wentylacyjnych odpowiadające indywidualnym wymogom. Nasz zespół montażowy pracujący pod nadzorem fachowych brygadzistów, a także doświadczeni serwisanci powodują, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce prowadzących usługi projektowania i wykonawstwa instalacji.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące realizacji układów wentylacyjnych, pozostajemy zawsze do dyspozycji. Przygotujemy indywidualną ofertę odpowiadającą Państwa wymaganiom, a także wycenę w kilku wariantach do wyboru zależnie od wykorzystanych sprzętów. Nasi pracownicy czekają na kontakt.

[/read]

KLIMATYZACJA-WENTYLACJA-REKUPERACJA-SERWIS-POMOC-DORADZTWO-PROJEKTOWANIE

Adres: ul. Okulickiego 17, 91-366 Łódź
E-mail: lodz@prowent.com

Biuro: 502 219 256 / 42 658 44 01
Pomoc i serwis: 509 507 092

RSS
Facebook
Instagram