Wykonawstwo i montaż instalacji klimatyzacyjnych

Wykonawstwo klimatyzacji w naszej firmie Prowent w Łodzi jest prowadzone na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanego zespołu specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zleceniem naszych klientów. Działamy kompleksowo, montując układy klimatyzacyjne we wszystkich typach budynków, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz instytucji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami sprzętu klimatyzacyjnego i możemy zagwarantować naszym klientom profesjonalizm i rzetelność, a także terminowość realizacji prac.

Instalacje klimatyzacyjne wykonujemy całościowo, począwszy od prac projektowych, poprzez doradztwo techniczne, a także dobór odpowiednich urządzeń, następnie ich transport na miejsce montażu i sam montaż przez naszą wykwalifikowaną ekipę. Również służymy fachowym wsparciem serwisowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Używane materiały

W naszej firmie Prowent do budowy instalacji klimatyzacyjnych wykorzystujemy jedynie dobrane przez nas indywidualnie materiały. Za sprawą swojej wieloletniej praktyki w branży wiemy, jak wykonać system, który będzie działał niezawodnie za sprawą materiałów o optymalnych parametrach technicznych.

[read more=”Dowiedz się więcej” less=”Zwiń”]

W instalacjach klimatyzacji stosujemy materiały takie jak blacha ocynkowana, blacha nierdzewna, blacha kwasoodporna, a także blacha aluminiowa zgodnych z normami branżowymi. Dopasowujemy je nie tylko pod kątem wymogów wydajnościowych, ale również dodatkowo estetyki wykonania, dzięki czemu nasze instalacje klimatyzacyjne mogą być dopasowane indywidualnie do motywu aranżacyjnego wprowadzonego w budynku.

Instalowane urządzenia

W instalacjach klimatyzacyjnych stosujemy dobrany przez naszych specjalistów sprzęt, który daje najlepszą sprawność i niezawodność pracy instalacji niezależnie od jej miejsca montażu. W naszym asortymencie znajdują się między innymi urządzenia takie jak:

– klimatyzatory ścienne

– klimatyzatory ścienno-przysufitowe

– klimatyzatory przypodłogowe

– klimatyzatory kasetonowe

– klimatyzatory kanałowe

– automatyka urządzeń HVAC dla wszystkich typów central wentylacyjno-klimatyzacyjnych

Nasi fachowcy wybiorą taki sprzęt, który będzie wyróżniał się odpowiednimi parametrami zależnie od potrzeb użytkowników oraz od przeznaczenia danego pomieszczenia, które ma być podłączone do instalacji. W ramach usług projektowych wykonujemy dla klientów kilka wersji cenowych instalacji zależnie od zastosowanych w nich urządzeń, dlatego mają Państwo możliwość ich dopasowania do dostępnego budżetu.

Obsługa klientów przemysłowych

Instalacje klimatyzacyjne wykonujemy dla klientów biznesowych i instytucjonalnych. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie między innymi w lokalach handlowych i usługowych, lokalach gastronomicznych, obiektach użyteczności publicznej, budynkach biurowych, szpitalach, przychodniach lekarskich, pomieszczeniach technologicznych, także w halach produkcyjnych, magazynowych.

Na podstawie przedstawionych nam przez klientów wymogów jesteśmy w stanie dopasować projekt instalacji tak, aby zapewniał on oczekiwaną wydajność i posiadał wszystkie potrzebne przez użytkowników funkcje. Wszystkie prace realizujemy w krótkich terminach, dzięki czemu nie zakłócamy działalności przedsiębiorstw i instytucji.

Obsługa klientów indywidualnych

Nasze usługi są skierowane dodatkowo do klientów indywidualnych. W ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych, które są przeznaczone do montażu w domach i w mieszkaniach, gdzie dają one optymalną wydajność, a przy tym także korzystanie z nich nie pociąga za sobą wysokich kosztów. Montujemy klimatyzacje łatwe w obsłudze, programowalne dla wygody użytkowania, a także wyróżniające się estetycznym wyglądem, wobec tego można dopasować je do aranżacji wnętrza.

W razie pytań jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. W celu skorzystania z naszych usług zachęcamy do kontaktu, przygotujemy indywidualną ofertę na podstawie przekazanych nam informacji i wykonamy również orientacyjną wycenę.

[/read]

KLIMATYZACJA-WENTYLACJA-REKUPERACJA-SERWIS-POMOC-DORADZTWO-PROJEKTOWANIE

Adres: ul. Okulickiego 17, 91-366 Łódź
E-mail: lodz@prowent.com

Biuro: 502 219 256 / 42 658 44 01
Pomoc i serwis: 509 507 092

RSS
Facebook
Instagram