Wykonawstwo i montaż instalacji klimatyzacyjnych

Wykonawstwo klimatyzacji w naszej firmie Prowent w Łodzi jest prowadzone na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanego zespołu specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zleceniem naszych klientów. Działamy kompleksowo, montując układy klimatyzacyjne we wszystkich typach budynków, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz instytucji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami sprzętu klimatyzacyjnego i możemy zagwarantować naszym klientom profesjonalizm i rzetelność, a także terminowość realizacji prac.

Instalacje klimatyzacyjne wykonujemy całościowo, począwszy od prac projektowych, poprzez doradztwo techniczne, a także dobór odpowiednich urządzeń, następnie ich transport na miejsce montażu i sam montaż przez naszą wykwalifikowaną ekipę. Również służymy fachowym wsparciem serwisowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Używane materiały

W naszej firmie Prowent do budowy instalacji klimatyzacyjnych wykorzystujemy jedynie dobrane przez nas indywidualnie materiały. Za sprawą swojej wieloletniej praktyki w branży wiemy, jak wykonać system, który będzie działał niezawodnie za sprawą materiałów o optymalnych parametrach technicznych.

Dowiedz się więcej